Politika

Canan Kaftancıoğlu duyurdu: CHP’nin bir temsilciliğine daha saldırı!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP’nin Ataşehir Örnek Mahallesi temsilciliğine düzenlenen saldırıyı duyurdu. Temsilciliğin tahrip edildiğini ve 3 el ateş açıldığını açıklayan Kaftancıoğlu, “Biz korkmayız ama bence de sizler korkun. Korkacak çok şeyiniz var” ifadelerini kullandı.

Geçen haftalarda CHP’nin İstanbul İl Başkanlığı’na yapılan silahlı saldırının ardından, Ataşehir Örnek Mahallesi seçim ofisine de bir saldırı gerçekleştirildi.

Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda saldırıyla ilgili şunları kaydetti:

“Ataşehir Örnek Mah. temsilciliğimize saldıran tahrip eden ve 3 el ateş açanlara (kuru sıkı olduğu tahmin ediliyor) bu cesareti veren ve bu koşulları oluşturan iktidardakilerin siyaset anlayışı ve korkularıdır. Biz korkmayız ama bence de sizler korkun. Korkacak çok şeyiniz var!

Vatandaş Kılıçdaroğlu’nu yüreğine yazmış zaten. Camlara RTE yazsanız kaç yazar!

Saldıran, azmettiren ve bu iklimi oluşturanlar sorumludur ve görevlileri biran önce sorumluları bulmaya davet ediyorum.

14 Mayıstan sonra AKP dahil hiçbir siyasi parti böylesi bir durumu yaşamayacak

Aradaki fark bir kez daha farkedilsin diye:

Bu seçim vatandaşın iradesine sahip çıkmak için bu saatte bile çalışanlarla, vatandaşın parasıyla sürdükleri sefa devam etsin diye elinden şiddetten, kötülükten başka bir şey gelmeyen vandallar arasında yapılacak olan seçimdir!”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu