Yaşam
Van’da kar yağışı sonrası kartpostallık manzaralar
![](/wp-content/uploads/2022/01/van-780x470.webp)
![](/wp-content/uploads/2022/01/image.jpg)
Özellikle ilçeye bağlı Mollahasan köyünde etkili olan sis ile birlikte kırağı tutarak beyaza bürünen ağaçların arasında yürüyen insanlar ve evler ortaya eşsiz manzaralar çıkarıyor.
![](/wp-content/uploads/2022/01/image-1.webp)
Kırağı tutan ağaçlar havadan dronla görüntülendi. Kuş bakışı beyazlara bürünen ağaçlar görsel şölen sundu.
![](/wp-content/uploads/2022/01/image-2.webp)
Kırağı tutan ağaçların fotoğrafını telefonuyla çekmeye çalışan Ahmet Özvergili yaptığı açıklamada “Özellikle bu mevsimde Özalp’ta ağaçların kırağı tutması güzel görüntüler oluşturuyor.
![](/wp-content/uploads/2022/01/image-3.webp)
Bu ağaçların her zaman baharda değil kış ayında da gelinlik giydiğine şahit oluyoruz ve bunları fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesaplarımızda paylaşmaya çalışıyoruz” dedi
![](/wp-content/uploads/2022/01/image-4.webp)
![](/wp-content/uploads/2022/01/image-5.webp)
![](/wp-content/uploads/2022/01/image-6.webp)
![](/wp-content/uploads/2022/01/image-7.webp)
![](/wp-content/uploads/2022/01/image-8.webp)
![](/wp-content/uploads/2022/01/image-9.webp)
(F5 haber)