Kültür & Sanat

Şengal’i anlatan Türk Disney+ dizisinden ilk fragmanı geldi!

Gelecek aylarda Türkiye’de yayın hayatına başlaması düşünülen Disney+, çıkaracağı ilk Türk dizisi olan Kaçış’ın fragmanını yayınladı. Gelin tüm detayları birlikte inceleyelim.

Netflix şirketinin büyük rakibi olan ve hatta Netflix şirketini de geçebileceği düşünülen Disney Plus, yeni bir fragman yayınladı. Türkiye’de yayın hayatına 14 Haziranda başlayacak olan şirket, Türk dizisi olan Kaçış’ın ilk fragmanını kullanıcılar ile paylaştı.

Same Film ve 03 Medya’nın yapımcılığını yaptığı dizi, çıkan fragmanı ile tüm kullanıcıların beğenisini topladı. Macera, dram ve aksiyonun aynı anda yaşandığı diziye bir çok ünlü oyuncu eşlik ediyor.

Şengal’de yaşanılan insanlık dramı anlatılacak !

Hikayesinin Engin Akyürek’in kalem aldığı ve senaryosunu Ali Doğançay’ı yazdığı ‘Kaçış‘ yapımının ilk fragmanı kullanıcılar ile buluşturuluyor. Yağız Alp Akaydın ise bu çıkarılan yeni dizinin yönetmen koltuğunda bulunmaktadır.

Disney+ Türkiye Twitter hesabı bu defa da, “Nefesini duyuyoruz” notu ile dizinin ilk fragmanını paylaştı.

Şengal bölgesinde yaşanılan insanlık dramına farklı; bir bakış açısı getirmesi düşünülen Kaçış, zorlu bir yaşantıyı heyecanlı bir şekilde anlatmaktadır. Dizinin Haziran ayında Disney Plus tarafından yayınlanması beklenmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu