Connect with us

Politika

Özdağ’dan ortaya karışık senaryo: Kılıçdaroğlu kazanırsa iç savaş başlar

Özdağ’dan PKK’lı, Suriyeli, dış güçlü iç savaş hikayesi: “Kılıçdaroğlu kazanırsa HDP ile desteğiyle kazanır. Yerel seçimlerde HDP büyük bir atılım yapar Ve örgütle HDP arasındaki etkileşim yoğunlaşır. HDP desteğiyle geldiği için ve devam ettiği için bunlara Kılıçdaroğlu dokunmaz. Bir süre sonra Suriyelilerin yoğun yaşadığı yerde karışıklık çıkar. O zaman bu belediyeler birleşir ve çıkan karışıklığa karşı uluslararası destek ve PKK desteği isterler. Ve Türkiye iç savaşı başlar.”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, katıldığı toplantıda kendisine sorulan “Kılıçdaroğlu aday olup kazanırsa Türkiye’nin nasıl bir yol alacağını düşünüyorsunuz?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Kılıçdaroğlu kazanırsa HDP ile desteğiyle kazanır. HDP desteğiyle kazanırsa 2024’te yerel seçimler olur. Yerel seçimlerde Güneydoğu Anadolu’da HDP büyük bir atılım yapar ve belediye başkanlıklarının büyük bir kısmını ele geçirir. Ve örgütle HDP arasındaki etkileşim yoğunlaşır. HDP desteğiyle geldiği için ve devam ettiği için bunlara Kılıçdaroğlu dokunmaz. Bir süre sonra Suriyelilerin yoğun yaşadığı yerde karışıklık çıkar. O zaman bu belediyeler birleşir ve çıkan karışıklığa karşı uluslararası destek ve PKK desteği isterler. Ve Türkiye iç savaşı başlar.”

FACEBOOK Yorumları:
Devamı…
Yorumunuz

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.