Connect with us

Politika

Muharrem İnce Şırnak’ta

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, temaslarda bulunmak için geldiği Şırnak’ta, sabah saatlerinde esnafı ziyaret ederek halkla bir araya geldi.

Hakkari ve Van’dan sonra Şırnak’a gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bu sabah Prestij Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Esnaf ziyaretinden sonra Şırnak Cumhuriyet Meydanı’nda mola veren İnce, burada ekonomik duruma işaret etti ve “Türkiye’de derin bir yoksulluk var” dedi.

İnce, gazetecilerin sorusu üzerine Demirtaş’ı hapiste ziyaret etmesiyle ilgili doğru bir adım attığını belirtti.

İnce, Şırnak’taki ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, “Memlekette derin bir yoksulluk görüyoruz. İnsanlar, nereye gidersek gidelim, geçim sıkıntısından hayat pahalılığından söz ediyor. Türkiye’de yoksullar mutsuz olduğu gibi zenginler de mutsuz, çünkü onlarda da gelecek kaygısı var. İnsanlara huzur vaat ediyoruz Memleket Partisi olarak. Şırnak’tan Yalova’ya gönül köprüsü kurmak istiyoruz” dedi.

Memleket Partisi olarak bizim en büyük vaadimiz, gönül köprüsü kurmak. Şırnak’tan Yalova’ya, Van’dan Muğla’ya bir gönül köprüsü kurmak istiyoruz, bunun için yollardayız.

İnce ve beraberindekiler, daha sonra kentten ayrılarak temaslarda bulunmak üzere Mardin’e hareket etti.(DHA)

Devamı…
Yorumunuz

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir