Politika

‘AKP Ağrı yönetimi istifa etti’ açıklaması!

AKP Ağrı İl Teşkilatı yöneticilerinin toplu bir şekilde istifa ettiği, istifaların durdurulması için aralarında AKP Ağrı Belediye başkanı Savcı Sayan’ın da olduğu bir heyetin AKP Genel Merkezi’ne gittiği ileri sürüldü.

AKP Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu iddiayı bir açıklama yaparak yalanladı. Özyolcu, yaptığı yazılı açıklamada, “göreve başladıkları günden bugüne kadar kentte birçok yatırımın gelmesine öncülük ettiklerini ve bunun için zaman zaman bakanları ziyaret ettiklerini” belirtti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın yakın zamanda kente gelmesiyle adliye binasının yapılacağı yerin kararlaştırıldığını aktaran Özyolcu, şunları kaydetti:

“AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Diyadin, Taşlıçay, Eleşkirt, Hamur ve Tutak ilçelerimize doğal gazın verilmesi talebinde bulunmuştuk. Bu bağlamda Cumhurbaşkanımızın talimatıyla 28 Haziran’da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez ile yaptığımız görüşmede bu ilçelerimize doğal gazın verilmesi müjdesini aldık. Ancak Ağrı ilimizde dedikodu üretip spekülasyon ve yalan haberler peşinde olanlar da mevcutturlar. Nitekim bugün uydurdukları haberlerle, AK Parti Ağrı il teşkilatının istifa ettiğini söylemişler. Bu yalan bir haberdir. Bu iftiradır, onlar yalan ve iftiralarıyla baş başa kalsınlar. Bizler ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde millete hizmet için yolumuza devam ediyoruz. Durmak yok yola devam.”(AA)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu