Yaşam

Timur Cihantimur’un babası televizyon programı yapacak

Oğuz Murat Aci’nin ölümüne sebep olup annesi Eylem Tok tarafından yurt dışına kaçırılan Timur Cihantimur’un estetik cerrahı babası Bülent Cihantimur’un yeniden TV programına başlayacağı iddia edildi.

İstanbul Kemerburgaz’da 1 Mart akşamı direksiyon başına geçen 16 yaşındaki Timur Cihantimur yol kenarında bozulan ATV aracını tamir etmeye çalışan Oğuz Murat Aci ve arkadaşlarının bulunduğu gruba çarptı.

Kazanın ardından olay yerinden kaçan daha sonra da annesi Eylem Tok’la birlikte ABD’ye kaçan Cihantimur Boston’da yakalandı.

Timur Cihantimur ve Eylem Tok’un ABD’de yargılanması devam ederken, kalça ameliyatları ile ünlenen Estetik Cerrah Bülent Cihantimur, Instagram hesabından da yeniden program yapacağını duyurdu.

‘ADALET YERİNİ BULACAK, İNANIYORUM’

Oğuz Murat Aci’nin babası Özer Aci, program duyurusunun ardından Patronlar Dünyası’ndan Edanur Aktürk Akyol’a konuştu.

Özer Aci, “Programın eski olduğunu düşünmüştüm. Tekrar başlayacakmış. Başlasın. Kendine çok güveniyorsa başlasın. İzleyicileri merakla izleyecek. Hangi kanaldır, nedir, ne değildir öğreneceğiz kısa zamanda. Türkiye’de katilin dizisi izlenirse, artık söylenecek bir laf yok. 2 milyon dolar kefalet talebinde bulundu. Sıkıntı yok. Sonuçta adalet yerini bulacak. Buna inanıyorum” dedi. 

Cihantimur’un ilk programı daha önce TLC Türkiye’de yayımlanmıştı. Söz konusu haberin ardından başlayacak yeni programın da TLC’de yayımlanacağı iddiası gündeme geldi.

Ancak TLC’den yapılan açıklamada, “TLC olarak Bülent Cihantimur ile program anlaşmamız 2019 yılı sonunda sona ermiş olup, Cihantimur’un yapımcılığını üstlendiği programın yayın hakları TLC’ye ait değildir. Bilginize iletmek isteriz” denildi.(Cumhuriyet)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu