Yaşam

Mardin’de ‘Marilyn Monroe’ya tokatlı saldırı

Mardin’de Marilyn Monroe’ya benzerliğiyle tanınan ve ‘Marilyn Sabun Dünyası’ ismiyle işletmesi bulunan Melek Karahan, eziyet edilen atlar için verdiği mücadele yüzünden bir at sahibi tarafından saldırıya uğradı.

Mardin’de ABD’li sinema yıldızı Marilyn Monroe’ya benzerliğiyle tanınan, Melek Karahan’a, yasaklanmasına rağmen turistlerin bindirildiği ve eziyet edilen atlarla ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle iş yerine gelen at sahibi Ş.E. tarafından tokat atıldı.

Mardin'de 'Marilyn Monroe'ya tokatlı saldırı 2
   

Melek Karahan, bir süre önce kentte belediye tarafından yasaklanan ama hala turistlerin bindirilip gezdirildiği ve atlara eziyet edildiği gerekçesiyle sosyal medyada paylaşım yaptı.

Mardin'de 'Marilyn Monroe'ya tokatlı saldırı 3
 

Paylaşımın ardından iş yerine gelen ve at sahibi olduğu iddia edilen Ş.E., Karahan’a, “Bu atçılarla niye bu kadar uğraşıyorsunuz. Ben buraya gelmişim beni dinleyeceksin. O paylaştığın kişi benim yeğenim” dedi.

Mardin'de 'Marilyn Monroe'ya tokatlı saldırı 4
   İ

İddiaya göre Karahan da senin yeğenin terbiyesiz deyince Ş.E. de, “Sen ondan daha terbiyesizsin” dedi. Tartışma büyüyünce Ş.E., Karahan’a tokat attı. O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansırken, Karahan darp raporu alıp şikayetçi oldu.

Mardin'de 'Marilyn Monroe'ya tokatlı saldırı 5

Yaşadığı olayı anlatan Melek Karahan, “İnsanları atlara bindirip harçlıklarını kazanmaya çalışan gençler var. Atları gezdirmemelerini söylüyorum. Çünkü merdivenler kırık, atlar ayakları kayıp düşebiliyorlar. Zarar görebiliyorlar. Gezdirmeyin, sadece binsinler, insinler ücretinizi yine alırsınız dedim” ifadesini kullandı.

Mardin'de 'Marilyn Monroe'ya tokatlı saldırı 6
   

Melek Karahan şöyle devam etti: “Zabıtalar, bana atları gördüğüm yerde video çekmemi ve kendilerine atmamı, hemen aldıracaklarını söylediler. Ben de gördüğüm atların videosunu çektim, bir kısmını da sosyal medyada paylaştım. Daha sonra atçılardan biri iş yerime geldi. Kendisine kibar da davrandım. Saldırıya uğrayacağımı bilmiyordum. Ne yapacağımı şaşırdım. Sonra kapıya olay büyümesin diye onun arkadaşlarından biri geldi.” (DHA)

Mardin'de 'Marilyn Monroe'ya tokatlı saldırı 7
  
Mardin'de 'Marilyn Monroe'ya tokatlı saldırı 8
   
Mardin'de 'Marilyn Monroe'ya tokatlı saldırı 9

 

Afyonkarahisarlı olan Melek Karahan eşinin atanması nedeniyle 2012’de geldiği Mardin’de 2018’de sabun dükkanı açmıştı. ABD’li aktris ve model Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle fenomen haline gelen Melek Karahan Arap ülkelerinde de hayran kitlesine ulaşmıştı.  

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu