Connect with us

Politika

Kılıçdaroğlu’ndan Elazığ provokasyonuna yanıt: Afişin önünde bizzat fotoğraf çektirdi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ ziyareti öncesinde kendisini hedef alan afişlerin önünde fotoğraf çektirdi: “Ne uğruna yapıyorsunuz bunları?”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ programı öncesinde kentte asılan afişlerinin kaldırılmasına ve reklam panolarına başka afişlerin asılmasına tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, bizzat korsan afişlerin önünde fotoğraf çektirerek; “Bay Kemal’in şehre ziyaretini provoke etmek için, her yeri bunlarla donatmışlar. Sizinle bizim aramızda bir temel fark var. Biz vatanseveriz, siz ise oy için her bir şeyin mübah olduğunu düşünen fırsatçılar. Batsın bu ayrımcılık! Batsın bu diliniz” dedi.

Malatya’daki programlarını tamamlayarak Elazığ’da yapacağı ziyaret ve grup toplantısı için kente gelen Kılıçdaroğlu, korsan afiş önünde çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

““Bay Kemal’in şehre ziyaretini provoke etmek için, her yeri bunlarla donatmışlar. İnanın genelde hiç umursamam Saray provokasyonlarını; ancak üzücü olan şey şu ki, bu ucuz provokasyonlar yapılırken, yurttaşlarımızın kırılan kalplerinin ne olacağını kimse düşünmüyor.

‘YURTTAŞLARIMIZA HAKARETLER ETMEYE, AYRIŞTIRMAYA DEĞER Mİ EY SARAY?’

Ne uğruna yapıyorsunuz bunları? Biraz daha çalmak çırpmak için. Yurttaşlarımıza hakaretler etmeye, ayrıştırmaya değer mi ey saray? Gözünüz ne zaman doyacak sizin? Üç günlük, hepimizin ancak biçare olduğu bu dünyada, bu kavga hiç mi bitmesin istiyorsunuz?

‘BİZ VATANSEVERİZ, SİZ İSE OY İÇİN HER BİR ŞEYİN MÜBAH OLDUĞUNU DÜŞÜNEN FIRSATÇILAR’

Sizinle bizim aramızda bir temel fark var. Biz vatanseveriz, siz ise oy için her bir şeyin mübah olduğunu düşünen fırsatçılar. Vatanseverler oy için ülkesinin insanını devletine küstürmez. Neyleyim o oyları? Batsın bu ayrımcılık! Batsın bu diliniz!

‘İNADINA ET İLE TIRNAK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ. İNADINA HELALLEŞECEĞİZ’

Biz barışacağız. Vallahi de billahi de barışacağız! İnadına can cana, yan yana olacağız. Başaracağız biz bunu. Bize nasip olacak göreceksiniz. İnadına et ile tırnak olmaya devam edeceğiz. İnadına helalleşeceğiz. İnadına hep beraber, hep beraber.” (ANKA)

FACEBOOK Yorumları:
Devamı…
Yorumunuz

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.