Connect with us

Dünya

Justin Bieber, bu kez ‘Şırnak’lı Nezir’in halay videosunu paylaştı

Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, Şemdinlili Sofi Ömer’in vidosundan sonra bu sefer de Şırnaklı ‘Michael Jackson Nezir’ lakabıyla tanınan 42 yaşındaki Nezir Ayas’ı Instagram hesabından paylaştı. Ayas, Bieber’ın kendisinin videosunu yayınlamasının ardından yurtdışından düğünlere davet aldığını söyledi.

Şırnak’ın Silopi ilçesinde oturan ve ‘Michael Jackson Nezir’ lakabıyla tanınan 42 yaşındaki Nezir Ayas, Instagram hesabından kendisini paylaşan dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’a teşekkür etti.

Justin Bieber, Şemdinlili Sofi Ömer’in vidosundan sonra bu seferde Şırnaklı ‘Michael Jackson Nezir’ lakabıyla tanınan 42 yaşındaki Nezir Ayas’ı Instagram hesabından paylaştı.

Justin Bieber’in kendisini paylaşmasının ardından yurtdışından düğün davetiyesi aldığını ifade eden Ayas, “Yurt içi ve yurt dışından düğünlere halay başı olarak davetiye aldım. Halay benim hobimdir. Stresimi halay çekerek atıyorum” dedi.

Düğün sahiplerinden Abdulhakim Öter ise, “Düğün olduğunda Silopi’de akla Nezir Ayas gelir. Çok güzel halay çekiyor, onun olduğu düğünler kalabalıklaşır. Düğünlerimiz olduğunda Nezir ağabeyi çağırıyoruz” şeklinde konuştu.

Devamı…